Czy wegetarianie mogą pić Red Bull Energy Drink?

Tak, Red Bull Energy Drink może być spożywany przez wegetarian. Red Bull Energy Drink nie zawiera żadnych produktów zwierzęcych ani substancji pochodzenia zwierzęcego.

Dowiedz się więcej o składnikach Red Bulla tutaj.

Więcej ze Świata Red Bulla

PreviousNext

Wsparcie

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania odnośnie produktów Red Bulla? Oto nasze odpowiedzi!

KONTAKT

Jak możemy pomóc?

Pozwól, by nasz asystent połączył Cię z właściwą osobą w Red Bullu.

Zadaj pytanie